Forum shoqeror


  Mysafiri (1979)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Mysafiri (1979) Empty Mysafiri (1979)

  Mesazh  web-shqip prej Thu Jun 06, 2013 8:58 am  Rregjia:Hysen Hakani
  Skenari:Mark Dodani, Hasan Petrela

  Lozin Aktoret:
  Xhelal Tafaj ... Fationi
  Stavri Shkurti ... Mysafiri
  Esma Agolli ... Agathia
  Thimi Filipi ... Akrepi
  Ndrek Luca ... Gjergji
  Petraq Xhillari ... Shofer
  Pandi Siku ... Shofer
  Liri Lushi ... e shoqja e Fationit
  Lazer Vlashi ... Zbulues i huaj
  Spiro Urumi ... Zbulues Dago
  Zhani Ziçishti
  Lec Vuksani
  Dhurata Sefa
  Frederik Fistani

  Mysafiri (1979) Mysafiri (1979)

  Permbajtja:
  “Mysafiri” eshte nje agjent i sigurimit te shtetit i cili infiltrohet ne agjenturat e zbilimit te huaj qe operojne ne Shqiperi. Duke pasur ne dore disa te dhena kompromentuese, te marra nga Agathia, agjentet e huaj kercenojne ing. Fation Papa dhe perpiqen ta detyrojne te zbuloje informacione ne lidhje me minerale te rralla ne Shqiperi.


   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:43 am