Forum shoqeror


  Rrethimi i Vogel (1986)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Rrethimi i Vogel (1986) Empty Rrethimi i Vogel (1986)

  Mesazh  web-shqip prej Thu Jun 06, 2013 9:06 am  Rrethimi i Vogel (1986) Rrethimi i Vogel (1986)

  Rregjia:
  Saimir Kumbaro
  Skenari:
  Ruzhdi Pulaha

  Lozin aktoret:

  Minella Borova ,Sotiraq Bratko ,Timo Flloko ,Marieta Ljarja ,Mimika Luca , Violeta Manushi , Sulejman Pitarka , Pandi Raidhi , Jani Riza , Kadri Roshi , Mevlan Shanaj , Ilir Shkurti , Albert Verria , Xhevahir Zeneli

  Permbajtja:
  Agroni, kryetari i ri i komitetit ekzekutiv te rrethit, ndjehet i rrethuar nga ndikimi i Froses, se vjehrres dhe disa te afermve dhe miqve te cilet duan ta shfrytezojne postin e Agronit per interesat e tyre personale.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:45 am