Forum shoqeror


  Binaret ( 1987 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Binaret ( 1987 ) Empty Binaret ( 1987 )

  Mesazh  web-shqip prej Fri Jun 07, 2013 8:59 am

  Binaret ( 1987 ) Xndoo5

  Rregjia:Muharrem Fejzo
  Skenari:Enver Kushi , Muharrem Fejzo
  Lozin Aktoret:Reshat Arbana , Rajmonda Bulku , Timo Flloko , Mirush Kabashi ,Gezim Kamja ,Bujar Lako

  Permbajtja:

  Asimi, nje nga djemte e nje trenisti te vjeter, ka marre rruge te keqe: nuk i pelqen puna dhe nuk eshte i lumtur me vendin modest qe ka zene ne jete. I vellai, Kujtimi, eshte nje punetor i thjeshte. Filmi arrin kulmin e tij ne episodin e proves, ku del ne pah shpirti heroik i Kujtimit nga njera ane dhe pendesa dhe ndryshimi i sjelljes tek Asimi ne anen tjeter.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:20 am