Forum shoqeror


  Fillim i veshtire (1986)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Fillim i veshtire (1986) Empty Fillim i veshtire (1986)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jun 08, 2013 5:58 am  Fillim i veshtire (1986) 2lsjpu0

  Rregjizor:
  Albert Xholi

  Skenari:
  Shpresa Vreto

  Lozin aktoret:

  Shkelqim Basha ,Marta Burda ,Timo Flloko , Sokol Gjoshi ,Marieta Ljarja ,Margarita Xhepa ,Donika Zyberi

  Permbajtja:

  “Rreziku i ardhjes se njerkes” vjen papritur ne jeten e Bledit te vogel. Ky lajm qe vogelushi e meson rastesisht ishte nje shok emocional per te. Nga ana tjeter kjo ndikon ne lidhjen shpirterore midis babait te Bledit, Agronit, dhe Zanes, nje kolege e tij e cila ushqen nje ndjenje te thelle dashurie per Agronin.

   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:49 pm