Forum shoqeror


  Kur hiqen maskat (1975)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Kur hiqen maskat (1975) Empty Kur hiqen maskat (1975)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jun 08, 2013 2:46 pm
  Kur hiqen maskat (1975) Kur hiqen maskat (1975)

  Rregjia:Dhimiter Anagnosti
  Skenari:Dhimiter Anagnosti

  Lozin Aktoret:

  Skender Sallaku
  Skender Plasari
  Dario Llukaci
  Xhemal Myftiu
  Enver Dauti
  Tonin Konci
  Vegim Xhani
  Fitore Sallaku
  Tatiana Shehu
  M. Poka
  M. Pici
  Vace Zela ... Kengetar
  Tonin Tershana ... Kengetar
  Liliana Kondakci ... Kengetare
  Ziji Saraci

  Permbajtja:
  Kenget, humori dhe sarkazma e estrades jane kthyer ne episode te nje filmi gazmor qe ve ne loje veprimet burokratike te zyrtareve ose sjelljeve te ndryshme liberale qe luftoheshin ne ate kohe ne menyre te programuar.


   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:19 am