Forum shoqeror


  Perseri Pranvere (1987)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Perseri Pranvere (1987) Empty Perseri Pranvere (1987)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Jun 10, 2013 7:13 am  Rregjia:Petrit Llanaj
  Skenari:Thani Naqo
  Muzika: Diana Fejziu

  Lozin Aktoret:
  Merita Çoçoli
  Ilir Hunçi
  Dhurata Kasmi
  Dhimiter Orgocka
  Zhani Petro
  Pandi Raidhi

  Permbajtja:
  Dino Bregu, njehere kryetar i nje ferme shteterore, meson se Iliri, zevendesuesi i tij ka marredhenie me vajzen e tij te vetme. Atij i duhet te bjere dakort me kete situate dhe me qendrimin e njerezve kundrejt tij.

  Perseri Pranvere (1987) Perseri Pranvere (1987)Perseri Pranvere (1987) Perseri Pranvere (1987)-2
  Perseri Pranvere (1987) Perser10


   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:19 am