Forum shoqeror


  Tre njerez me guna (1985)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Tre njerez me guna (1985) Empty Tre njerez me guna (1985)

  Mesazh  web-shqip prej Thu Jun 13, 2013 4:50 am

  Tre njerez me guna (1985) Tre njerez me guna (1985)

  Rregjizor:
  Saimir Kumbaro
  Skenari:
  Leka Bungo

  Lozin Aktoret:
  Mario Ashiku , Artur Gorishti , Nertila Koka , Fitim Makashi , Robert Ndrenika , Arian Sejko , Llazi Serbo

  Pershkrimi:

  Tre partizane te veshur trashe me guna per t’u mbrojtur nga dimri i ashper nisen per te kryer detyren. Ne rruge e siper diktohen nga gjermanet qe u vihen ne ndjkeje. Bariu Xhemo, per t’i shpetuar perdor nje dredhi te guximshme duke vene ne rrezik veten dhe familjen e tij.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:41 am