Forum shoqeror


  Ura dhe keshtjella (1984)

  Share
  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Ura dhe keshtjella (1984)

  Mesazh  web-shqip prej Thu Jun 13, 2013 4:57 am  Regjia: Rikard Ljarja
  Skenari: Rikard Ljarja
  Muzika: Zef Çoba

  Lozin Aktoret:

  Permbajtja:
  Para syve te Salo Briskut dhe djalit te tij meremetues urash zhvillohen ngjarje te pazakonta. Populli pergatitet te prese me arme pushtuesit. Ky patriotizem i rremben edhe dy meremetusit dhe ne kohen kur mbi ure kalojne ushtaret Italiane, ata e hedhin ate ne ere.


   Ora është Mon Feb 18, 2019 10:58 pm