Forum shoqeror


  Telefoni i nje mengjesi (1987)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Telefoni i nje mengjesi (1987) Empty Telefoni i nje mengjesi (1987)

  Mesazh  web-shqip prej Thu Jun 13, 2013 6:01 am  Rregjizor:Kristaq Mitro, Ibrahim Muçaj
  Skenari:Nasi Lera
  Muzika:

  Lozin Aktoret:

  Bujar Asqeriu
  Mirush Kabashi
  Nertila Koka
  Bujar Lako
  Vasjan Lami
  Marieta Ljarja
  Agim Shuke
  Ndriçim Xhepa

  Permbajtja:
  Nje dite, Neritani, nje gazetar i ri kupton se fshihet nje abuzim i madh pas fakteve te nje artikulli te tij, ende te papublikuar te cilin Dhimitri, kunati i tij dhe Marjana, gruaja e drejtorit te kritikuar, po perpiqen ta zhdukin.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:20 am