Forum shoqeror


  Njeriu i Mire (1982)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Njeriu i Mire (1982) Empty Njeriu i Mire (1982)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Jun 17, 2013 5:02 am  Njeriu i Mire (1982) Njeriu10

  Rregjizor:
  Kristaq Mitro, Ibrahim Mucaj
  Skenari:
  Nexhati Tafa

  Lozin Aktoret:
  Eva Alikaj , Vangjush Furxhi , Kole Kaftalli

  Permbajtja:
  Ne film veprojne tre njerez, Kico, Telo dhe Vera, e motra e Kicos dhe e dashura e Telos. Telo dhe Vera para se te finalizojne dashurine e tyre, kalojne neper intrigat e thurura nga Kico, i cili duke qene egoist dhe karrierist nuk mund te pranoje martesen e se motres me Telon.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:18 am