Forum shoqeror


  Flutura ne kabinen time (1988)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Flutura ne kabinen time (1988) Empty Flutura ne kabinen time (1988)

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jun 19, 2013 7:41 am  Rregjizor:Vladimir Prifti
  Skenari:Teodor Laço

  Lozin Aktoret:
  Reshat Arbana
  Ndriçim Xhepa
  Luiza Xhuvani

  Flutura ne kabinen time (1988) Flutur10

  Permbajtja:
  Tom Melgushi, i eksituar nga pija, endet rrugeve duke shqetesuar njerezit. Nje dite Flutura, mesuesja e fshatit hipen ne kamionin e tij dhe ne syte e Tomes shihet nje fije shprese per nje lidhje te qendrueshme. Toma behet objekt kritikash per aksidentin e Flutures e cila hidhet nga kabina e trembur nga dhuna e Tomes.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:19 am