Forum shoqeror


  Arturo Ui (1971)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Arturo Ui (1971) Empty Arturo Ui (1971)

  Mesazh  web-shqip prej Fri Jun 21, 2013 3:44 am  Dramë e shkruar nga Bertold Breht dhe e vënë në skenë nga trupa e teatrit popullor shqiptar sot teatri kombetar,me regji te Pirro Mani ne vitin 1971

  Arturo Ui (1971) Arturo10

   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:52 pm