Forum shoqeror


  Lundrimi i pare (1984)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Lundrimi i pare (1984) Empty Lundrimi i pare (1984)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jun 22, 2013 12:16 pm  Lundrimi i pare (1984) Lundrimi i pare (1984)

  Lundrimi i pare (1984) Lundrimi i pare (1984)-2

  Lundrimi i pare (1984) Lundrimi i pare (1984)-3


  Rregjizor:Hysen Hakani
  Skenari:Shefqet Tigani

  Lozin Aktoret:
  Arben Latifi , Ndrek Luca , Stavri Shkurti

  Permbajtja:
  Ne ekuipazhin e anijes “Shqiponja” ka kohe qe zien debati per gjetjen dhe studimin e zonave te gjuetise se peshkut. Mes debateve fillon punen Petriti, nje oficer i ri marine. Ai perkrah kapiten Borakun qe ngulmon ne futjen e metodave te reja per kapjen e peshkut.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:39 am