Forum shoqeror


  Hije qe Mbeten Pas (1985)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Hije qe Mbeten Pas (1985) Empty Hije qe Mbeten Pas (1985)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Jun 24, 2013 3:18 am  Hije qe Mbeten Pas (1985) Hije_q10

  Esat Mysliu (1985)

  Lozin Aktoret:Reshat Arbana , Xhevdet Ferri , Demir Hyskja , Tinka Kurti , Matilda Makoci
  Vani Trako ,Ndricim Xhepa

  Permbajtja:

  Agroni dhe Marjeta po jetojne nje fejese te lumtur deri ne diten kur ne nje gjygj te proceduar nga Agroni, dy persona te akuzuar per vjedhje, zbulojne fakte qe implikojne edhe babane e Marjetes. Agroni vihet ne mes te dashurise se tij dhe detyres. Pas nje dileme ai gjen kurajo dhe vendosmeri te refuzoje dashurine me interes te se fejuares se tij.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:42 am