Forum shoqeror


  Mondi dhe Diana (1985)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Mondi dhe Diana (1985) Empty Mondi dhe Diana (1985)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Jun 24, 2013 6:38 am  Rregjia:Besim Kurti
  Skenari:Gaqo Bushaka
  Muzika:Maksim Shehu

  Lozin aktoret:
  Guljelm Radoja
  Drita Haxhiraj
  Ndrek Shkjezi
  Adlei Basha .... Mondi
  Violeta Dede .... Diana
  Fatmir Guri .... Gimi
  Zija Grapshi

  Mondi dhe Diana (1985) Mondi_10

  Permbajtja:
  Mondi, nje nxenes shkolle, eshte i mire ne mesime por shume impulsiv ne karakter. Mesuesja e tij e re dhe pa eksperience nuk mund te shohe Mondin e vertete dhe ne nje fare menyre e kundershton ate. Ndersa i ati ndjek nga afer tendencat pozitive te te birit dhe e ndihmon te formoje personalitetin e tij.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:18 am