Forum shoqeror


  Bote e padukshme (1987)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Bote e padukshme (1987) Empty Bote e padukshme (1987)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Jun 24, 2013 8:55 am  Bote e padukshme (1987) Bote_e10

  Rregjia:Kristaq Dhamo
  Skenari:Kristaq Dhamo, Vath Koreshi

  Lozin Aktoret:

  Eva Alikaj , Roza Anagnosti , Vangjel Heba , Robert Ndrenika , Stavri Shkurti , Kristaq Skrami

  Permbajtja:
  Permes nje fabule te thjeshte dhe nje drame psikologjike, filmi flet per pasionin, ndershmerine dhe pergjegjesine e Besmires, nje mjeke e cila eksperimenton nje auto vaksine, flet per perpjekjet e saj kundra njerezve jo kompetente dhe te paafte.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:45 am