Forum shoqeror


  Koha nuk pret (1984)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Koha nuk pret (1984) Empty Koha nuk pret (1984)

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jun 26, 2013 5:42 am  Koha nuk pret (1984) Koha_n10Koha nuk pret (1984) Koha_n11


  Rregjizor:Kujtim Mecaj
  Skenari:Natasha Lako

  Lozin aktoret:
  Edmond Budina , Filika Dimo , Elez Kadrija , Katerina Kote , Gjergj Lala , Ndrek Luca , Gjegji Melo , Andrea Pepi


  Permbajtja:
  Mbas clirimit, mbeturinat e rekasionit ne bashkepunim me agjenturat e huaja, sabotojne paraden dhe hyrjen e qeverise neTirane. Beatricia, agjente e vjeter, punon si kamariere ne nje lokal te Tiranes. Forcat e sigurimit asgjesojne kreret e kesaj veprimtarie.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:16 am