Forum shoqeror


  Shkelqim I Perkohshem (1988)

  Share
  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Shkelqim I Perkohshem (1988)

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jun 26, 2013 8:05 am  Regjia: Albert Xholi
  Skenari: Vangjush Saro
  Muzika: Ferdinand Murati

  Lozin Aktoret:
  Atiqet Bendo
  Rita Gjeka
  Xhevair Zeneli  Permbajtja:
  Rikthimi dhe vendosja perfundimtare ne fshatin e lindjes eshte e padeshirueshme per te riun Danja, i cili ka kaluar disa vite ne qytet. Danja enderron vazhdimisht per qytetin dhe fillon perpjekjet per tu larguar nga fshati.

   Ora është Mon Feb 18, 2019 10:55 pm