Forum shoqeror


  Dora e ngrohte (1983)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Dora e ngrohte (1983) Empty Dora e ngrohte (1983)

  Mesazh  web-shqip prej Fri Jun 28, 2013 3:25 am  Regjia: Kujtim Çashku
  Skenari: Neshat Tozaj
  Muzika: Hajg Zaharjan

  Lozin Aktoret:
  Reshat Arbana
  Viktor Çaro
  Vangjush Furxhi
  Artur Gorishti
  Mirush Kabashi
  Dhurata Kasmi
  Bujar Lako
  Aleksander Prosi
  Margarita Xhepa

  Dora e ngrohte (1983) Dora_e10

  Permbajtja:
  Djaloshi Besim, nuk gjen ngrohtesi nga njerku i tij Ahmeti. Ai braktis shkollen dhe ben gabime te renda. Por eshte pikerisht dora e ngrohte e shokeve te klases dhe e te gjithe shoqerise qe e kthejne Besimin ne jete.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:40 am