Forum shoqeror


  Melodi e panderprere (1985)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Melodi e panderprere (1985) Empty Melodi e panderprere (1985)

  Mesazh  web-shqip prej Fri Jun 28, 2013 4:17 am  Regjia: Fehmi Hoshafi
  Skenari: Dhimitër Xhuvani
  Muzika: Tahsim Hoshafi

  Lozin Aktoret:
  Vangjel Agora
  Jul Qesari
  Shpëtim Shmili
  Albert Verria

  Melodi e panderprere (1985) Melodi10

  Permbajtja:
  Filmi trajton dashurine e njeriut per punen, profesionin qe ka zgjedhur ne jete. Ne qender eshte nje bari me tufen e tij te dhive, eshte bota e tij intime dhe njerezore.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:19 am