Forum shoqeror


  Bregu i ashper (1988)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Bregu i ashper (1988) Empty Bregu i ashper (1988)

  Mesazh  web-shqip prej Fri Jun 28, 2013 7:10 am  Regjia : Drita Koçi
  Skenari: Diana Çuli
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Thoma Simaku

  Lozin Aktoret:
  Violeta Kraja... Luljeta
  Jul Nenshati... Niku
  Nikolla Llambro
  Tonin Ujka
  Kol Kaftalli
  Ismet Zusi
  Zef Nikolla
  Salvador Gjeçi
  Orest Guxo
  Mirela Çomani

  Bregu i ashper (1988) Bregu_10

  Permbajtja:
  Ne fund te luftes se II Boterore, Luljeta caktohet te punoje si aktiviste e partise ne zonat e thella malore. Kriminelet e detyrojne gruan te rrije e mbyllur brenda kater mureve, sipas kanunit, dhe kjo e pengon Luljeten te zhvilloje aktivitetin e saj.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:43 am