Forum shoqeror


  Ne cdo Stine (1980)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Ne cdo Stine (1980) Empty Ne cdo Stine (1980)

  Mesazh  web-shqip prej Fri Jun 28, 2013 7:36 am  Regjia: Viktor Gjika
  Skenari: Bashkim Hoxha, Viktor Gjika

  Lozin Aktoret:
  Arben Imami
  Anisa Markarian
  Adrian Cerga
  etj

  Ne cdo Stine (1980) Ne cdo Stine (1980)

  Permbajtja:
  Zana dhe Bardhyli jane dy studente qe dashurohen. Permes amplitudave shpirterore te dashurise se tyre, filmi zbulon endrrat, deshirat dhe preferencat e tyre. Me karakteret qe kane pak a shume te njejten moshe por edhe ndryshime midis njeri tjetrit, filmi jep portretin e studentit te ri.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:41 am