Forum shoqeror


  Si gjithe te tjeret (1981)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Si gjithe te tjeret (1981) Empty Si gjithe te tjeret (1981)

  Mesazh  web-shqip prej Fri Jun 28, 2013 3:23 pm  Regjia: Spartak Pecani
  Skenari: Ruzhdi Pulaha
  Producent:Shqipëria e re
  Muzika: Aleksandër Peçi

  Lozin Aktoret:
  Edmond Topi...........Vullneti
  Matilda Makoçi........Jeta
  Thimi Filipi..........Nasho
  Tinka Kurti...........Drejtoreshe Vangjelia
  Antoneta Papapavli....Mamaja e Jetes
  Bep Shiroka...........Babai i Jetes
  Genti Malko
  Ali Bega..............shoku Foto

  Si gjithe te tjeret (1981) Si_gji10

  Permbajtja:
  Vullneti, i rritur ne shtepine femijes, sapo ka mbaruar ushtrine dhe duhet te zgjidhe nje sere problemesh. Per kete ai gjen mbeshtetje tek drejtoresha e shtepise se femijes dhe tek Nasho, ustai i repartit ku ai punonte para ushtrise, te cilet nderhyjne ne familjen e Jetes, vajzes qe ai dashuron. Vullneti ndjen se po hyn ne jete si gjithe te tjeret.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:45 am