Forum shoqeror


  Shoke te nje skuadre (1984)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Shoke te nje skuadre (1984) Empty Shoke te nje skuadre (1984)

  Mesazh  web-shqip prej Sun Jun 30, 2013 8:54 am
  Regjizor: Dhoksi Sahatçi
  Skenarist: Flamur Topi
  Lozin Aktoret:
  Joni Kraja ... Rudini
  Altin Satka ... Arbëri
  Xhelal Tafaj ... Traineri
  Rezana Çeliku ... Mësuese zana
  Petraq Mariani ... Babai
  Elida Janushi ... Nëna
  Shkëlqim Daja ... Goni
  Gazmend Gjoka ... Gimi

  Shoke te nje skuadre (1984) Shoke_10

  Permbajtja:
  Rudini, nxenes shkolle, luan futboll me dy skuadra femijesh. Kjo shkakton renie ne mesime. Ai arrin te fallsifikoje mesataren dhe per kete perjashtohet nga garat sportive.
   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:21 am