Forum shoqeror


  Nje Shoqe nga Fshati (1980)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Nje Shoqe nga Fshati (1980) Empty Nje Shoqe nga Fshati (1980)

  Mesazh  web-shqip prej Sun Jun 30, 2013 1:55 pm  Nje Shoqe nga Fshati (1980) Nje_sh10

  Rregjia:
  Piro Milkani

  Skenari:
  Ruzhdi Pulaha

  Lozin Aktoret:
  Violeta Manushi , Raimonda Bulku , Robert Ndrenika , Pandi Raidhi , Stavri Shkurti , Yllka Mujo, etc.

  Permbajtja:
  Kinokomedi qe pason “Zonjen nga qyteti”. Ollga pergatitet te shkoje ne konferencen e gruas aktiviste ku do te flase per eksperiencen e saj ne lidhje me luften kunder koncepteve konservative. Gjate nje atmosfere te ngrohte, Ollga i kendon ninullen e pare nipit te saj te porsalindur: “Na ishte njehere nje Ollge qe mbahej si zonje.. Kohet kaluan dhe zonja u be nje nga ne, nje shoqe nga fshati”.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:42 am