Forum shoqeror


  Pas gjurmeve (1978)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Pas gjurmeve (1978) Empty Pas gjurmeve (1978)

  Mesazh  web-shqip prej Sun Jun 30, 2013 2:49 pm  Pas gjurmeve (1978) Pas gjurmeve (1978)


  Rregjizor:
  Xhanfise Keko
  Skenarist
  Skifter Kellici

  Lozin Aktoret:
  Sokol Angjeli , Dritan Kaba , Genc Mosho , Herion Mustafaraj , Dhimiter Orgocka , Dhorke Orgocka , Sulejman Pitarka , Ylli Trajce , Alban Cekani , Sotiraq Cili


  Permbajtja:

  Periudha e pas luftes. Femijet verejne nje banor te ri, xha Lipen, ne lagjen ku jetojne. Sapo ai vendoset ne kete lagje, nje tjeter person endet andej duke shitur placka te vjetra. Gjate pushtimit, plackaxhiu ka asistuar ne arrestimin e xhaxhait te Luanit. Luani dhe femijet e tjere zbulojne se te dy burrat po perpiqen te hedhin ne ere centralin elektrik te qytetit. Femijet lajmerojne organet e sigurimit te shtetit.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:18 am