Forum shoqeror


  Nje dite nga nje jete (1994)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Nje dite nga nje jete (1994) Empty Nje dite nga nje jete (1994)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Jul 01, 2013 9:16 am  Nje dite nga nje jete (1994) Nje_di10

  Rregjia:
  Gjergj Xhuvani

  Skenari:
  Dhimiter Xhuvani, Gjergj Xhuvani

  Lozin Aktoret:

  Kadri Roshi
  Gezim Rudi
  Luiza Xhuvani
  Kastriot Cipi ... Doctor

  Permbajtja:
  Endrra e nje njeriu mosha e vjeter e te cilit ka bere qe ai te terhiqet nga jeta intensive qe jetonte. Ai ndjen se shoqeria nuk e vlereson me per ate qe eshte dhe gradualisht fillon te jetoje me kujtime deri sa me deshiren e tij ai i largohet ketij realiteti.

   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:55 pm