Forum shoqeror


  Dritat e qytezes (1983)

  Share
  avatar
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 49
  Location : Greqi

  Dritat e qytezes (1983)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Jul 01, 2013 9:23 am  Regjia: Fehmi Hoshafi
  Skenari: Sabri Godo
  Muzika: Tahsim Hoshafi

  Lozin Aktoret:
  Viktor Çaro
  Rabie Hyka
  Mina Koxhaku
  Karafil Shena
  Vangjel Agora
  Liza Laska
  Liliana Kumbaro
  Manushaqe Qenani
  Artan Sejko
  Petrit Llanaj
  Aristotel Stefani
  Teodor Rupi
  Brunilda Halluni
  Drini Hila  Permbajtja:
  Harizi jeton ne qytetin e bukur te Ksamilit. Ai shfaq shenja dembleizmi dhe parazitizmi per punen, mundohet te perfitoje ndonje vend te rehatshem dhe kur nuk ja del, fillon te shpife e te dergoje letra anonime. Keto sjellje e shqetesojne bashkeshorten e tij dhe ajo vendos te largohet.

   Ora është Fri Sep 21, 2018 9:18 pm