Forum shoqeror


  Partizani i Vogel Velo (1980)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Partizani i Vogel Velo (1980) Empty Partizani i Vogel Velo (1980)

  Mesazh  web-shqip prej Tue Jul 02, 2013 9:39 am  Regjia: Xhanfize Keko
  Skenari: Anastas Kondo, Natasha Lako
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Kujtim Laro

  Lozin Aktoret:
  Eduard Çala
  Petro Papakosta
  Pandi Raidhi
  Kadri Roshi
  Fitnete Tiço

  Partizani i Vogel Velo (1980) Partiz10

  Permbajtja:

  I vogli Velo mezi pret te rritet dhe te behet partizan i vertete. Kjo deshire e tij forcohet edhe me shume pas vrasjes se te atit nga armiqte dhe ai insiston qe ta zevendesoje ate me çdo kusht. Disa here ai nuk pranohet ne rradhet e partizaneve per shkak te moshes se tij te vogel dhe te “pushkes qe eshte me e gjate se ai”. Por Velo nuk jepet. Me ne fund ai arrin te pranohet ne rradhet e partizaneve.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:21 am