Forum shoqeror


  Vrasje ne Gjueti (1987)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Vrasje ne Gjueti (1987) Empty Vrasje ne Gjueti (1987)

  Mesazh  web-shqip prej Tue Jul 02, 2013 10:18 am


  Regjia: Kujtim Çashku
  Skenari: Neshat Tozaj
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Hajg Zaharjan

  Lozin Aktoret:
  Roza Anagnosti
  Rajmonda Bulku
  Timo Flloko
  Gëzim Kame
  Bujar Lako
  Ema Ndoja
  Robert Ndrenika
  Nefail Piraniqi
  Guljelm Radoja
  Violeta Dede
  Mario Ashiku

  Vrasje ne Gjueti (1987) Vrasje10


  Permbajtja:
  Tre shoke, Fredi, Aleko dhe Pertefi shkojne per gjueti. Dikush qellon gabimisht Pertefin dhe e vret. Megjithate asnje nuk eshte i sigurt kush eshte vrasesi i vertete. Aleko qe e ka qelluar vertet Pertefin, pa dashje, nuk ka kuraje ta pranoje fajin. Ai perpiqet te perdore dyshimet dhe ndenjat e fajit.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:40 am