Forum shoqeror


  Kush e solli Doruntinen

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Kush e solli Doruntinen Empty Kush e solli Doruntinen

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jul 03, 2013 10:55 am  Shkruar nga: Pirro Mani dhe Edmond Budina
  Bazuar nga novela me te njejtin titull te Ismail Kadarese.
  Regjizor: Fatos Haxhiraj
  Skenografija: Agim Zajmi

  Interpretojne Aktoret e Tetarit Kombetar:
  Artan Imami,Elvira Diamanti,Margarita Xhepa,Pandi Siku,Shkelqim Basha,Zef Bushati etj.

  Kush e solli Doruntinen Kush e solli Doruntinen


   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:53 pm