Forum shoqeror


  Gersheti i Luftrave (1978)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Gersheti i Luftrave (1978) Empty Gersheti i Luftrave (1978)

  Mesazh  web-shqip prej Wed Jul 03, 2013 12:16 pm  Regjisor: Kadri Pirro
  Drame me teme nga perpjekjet dhe luftrat herike dhe te pareshtura te shqiptareve ne Kosove te udhehequr nga Azem dhe Shote Galica.  Lozin Aktoret:
  Liri Lushi; Vangjel Heba; Spiro Urumi; Lutfi Hoxha; Teodor Rupi; Vera Urumi; Mirush Kabashi; Ali Bega etj

  Gersheti i Luftrave (1978) Gersheti i Luftrave (1978)

   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:52 pm