Forum shoqeror


  Rikonstruksioni ( 1988 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Rikonstruksioni ( 1988 ) Empty Rikonstruksioni ( 1988 )

  Mesazh  web-shqip prej Thu Jul 04, 2013 3:39 am


  Rikonstruksioni ( 1988 ) Rikonstruksioni ( 1988 )

  Rregjizor - Vladimir Kasa
  Skenari  -  Vito Koçi.


  Lozin Aktoret - Roza Anagnosti , Reshat Arbana , Sotiraq Çili , Yllka Mujo , Heroin Mustafaraj
  Manjola Nallbani , Kadri Roshi

  Permbajtja
  Inxhinier Emili lufton te beje karriere ne rruge te padrejte duke penguar kuadrot e reja. Paralelisht filmi trajton dashurine e Zanes, e rritur ne shtepine e femijes dhe teknikut te ri Agimit.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:16 am