Forum shoqeror


  Balonat (1979)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Balonat (1979) Empty Balonat (1979)

  Mesazh  web-shqip prej Thu Jul 04, 2013 5:58 am  Balonat (1979) Balonat (1979)

  Rregjia:Ismail Zhabjaku
  Skenari:Halil Kamberi, Muharrem Skenderi

  Lozin Aktoret:
  Marta Burda, Perika Gjezi and Prela Ndrek

  Permbajtja:
  Lufta Antifashist zgjon edhe femijet. Me ndihmen e mesuesit te tyre ata mendojne te shkruajne ne balona parrulla qe t’i shohe i gjithe populli dhe fashistet te mos kene mundesi t’i fshijne. Fashistet arrijne t’i zbulojne dhe plagosin njerin prej femijeve por balonat me parrulla anitfashiste vazhdojne te ngrihen lart.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:18 am