Forum shoqeror


  Beni ecen vete ( 1975 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Beni ecen vete ( 1975 ) Empty Beni ecen vete ( 1975 )

  Mesazh  web-shqip prej Thu Jul 04, 2013 12:18 pm  Beni ecen vete ( 1975 ) Beni_e10

  Regjia: Xhanfize Keko
  Skenari: Kico Blushi
  Kompozitor: Limos Dizdari
  Interpretojne: Herion Spiro, Pandi Raidhi, Yllka Mujo, Koco Guda, Gjergj Sollaku, Selma Sotirllari, Genc Anastasi, Dhorke Orgocka.

  Permbajtja:

  Benin nuk e lejojne te luaje jashte mureve te shtepise. Xha Thomai qe vjen nga fshati, e merr me vehte dhe per here te pare Beni gjendet pa kujdesin e prinderve. Beni per here te pare jeton ne nje familje fshatare, ku i duhet te mesoje shume gjera te reja. Nje nate Beni mbetet i vetem ne mes te pyllit, por tashme ai fillon te zbuloje nje jete shume prane natyres.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:45 am