Forum shoqeror


  Ne ditet e pushimeve (1982)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Ne ditet e pushimeve (1982) Empty Ne ditet e pushimeve (1982)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jul 06, 2013 3:57 am  Ne ditet e pushimeve (1982) Ne ditet e pushimeve (1982)

  Rregjia:
  Besim Kurti, Drita Koci

  Skenari:
  Flamur Topi

  Lozin Aktoret:
  Helidon Kongo Genti Mehmeti Artan Pogoni etj.

  Permbajtja:

  Nje grup femijesh kalojne pushimet ne bregun e Adriatikut. Midis tyre eshte Detini, nje djale i ndrydhur dhe fjalepak, shoket e vene ne loje dhe ai mendon te largohet. Por shoku i tij me i afert, Gjini, e ndihmon te rimarre veten dhe te futet ne shoqeri.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:16 am