Forum shoqeror


  Nusja dhe shtetrrethimi (1978)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Nusja dhe shtetrrethimi (1978) Empty Nusja dhe shtetrrethimi (1978)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jul 06, 2013 5:35 am  Regjizor:Ibrahim Muco, Kristaq Mitro (1978)
  Skenari:

  Lozin Aktoret:
  Rajmonda Bullku,Llazi Sërbo,Thimi Filipi

  Nusja dhe shtetrrethimi (1978) Nusja_10

  Permbajtja:
  Shpresa shkon ne nje shtepi bashkepunetoresh te fashizmit per te shitur qendizma, dhe kryen nje atentat te rendesishem. Pas kesaj i duhet te dale ne ilegalitet e veshur si nuse. Per kete ajo ndihmohet nga shoket me te cilet ka bashkepunuar per atentatin. Keshtu Shpresa shpeton nga shtetrrethimi.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:16 am