Forum shoqeror


  Pranvera s'erdhi vetem (1988)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Pranvera s'erdhi vetem (1988) Empty Pranvera s'erdhi vetem (1988)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jul 06, 2013 5:56 am  Regjia: Piro Milkani
  Skenari: Anisa Makajan
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Ardit Gjebrea
  Lozin Aktoret:
  Anisa Markarian
  Ema Ndoja
  Kristaq Skrami
  Valentina Kita
  Margarita Xhepa
  Thimi Filipi
  Mevlan Shanaj
  Serafin Fanko
  Ardian Cerga

  Pranvera s'erdhi vetem (1988) Pranve11

  Permbajtja:
  Irena, nje fizikante e re, bashke me tre shoke te saj ndermerr nje studim te rendesishem larg nga shtepia. Ajo shkon per nje kontroll shendetesor ne spitalin e qytetit dhe meson se vuan nga leucemia. Pasi e merr veten nga depresioni shpirteror ajo fillon te pajtohet me realitetin duke cmuar cdo sekonde te jetes se saj dhe dashurise se saj, te cilen perpiqet ta shmange.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:43 am