Forum shoqeror


  Dita e pare e emerimit (1981)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Dita e pare e emerimit (1981) Empty Dita e pare e emerimit (1981)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jul 06, 2013 11:26 am  Regjia: Rikard Ljarja
  Skenari: Kiço Blushi
  Muzika: Robert Radoja

  Lozin Aktoret:
  Roza Anagnosti - AM -, Fane Bita, Viktor Caro, Fadil Kujovska, Birce Hasko, Margarita Xhepa - AM -, Ligoraq Riza, Zagorka Shuke, Piro Xeci.


  Permbajtja:
  Bardha eshte pergjegjese sektori ne nje kooperative bujqesore, ndersa Gjika pergjegjes turni ne nje miniere. Per pune te palodhur ata emerohen ne dikastere te ministrise, Bardha, drejtoreshe ne nje ministri ndersa Gjika zv/minister. Keto emerime priten me gezim nga minatoret dhe kooperativistet.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:40 am