Forum shoqeror


  Sinjali i Dashurise (1988)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Sinjali i Dashurise (1988) Empty Sinjali i Dashurise (1988)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jul 06, 2013 12:43 pm  Regjia: Besnik Bisha
  Skenari: Nexhati Tafa
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Genc Tukiqi

  Lozin Aktoret:
  Anila Karaj
  Herion Mustafaraj

  Sinjali i Dashurise (1988) Sinjal10

  Permbajtja:
  A e dashuron Ana ate djale i cili e ndjek gjithnje nga pas dhe i dergon sinjale dashurie ne cdo hap? Por gjate lojrave te dashurise, ai peson nje aksident dhe i humb shpresat se nje dite do te kthehet ne jeten normale. Por Ana beson se dashuria do ta ngreje perseri ne kembe. Keshtu, ajo e therret me sinjalin e tyre te dashurise.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:20 am