Forum shoqeror


  Era e ngrohte e thellesive (1982)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Era e ngrohte e thellesive (1982) Empty Era e ngrohte e thellesive (1982)

  Mesazh  web-shqip prej Sun Jul 07, 2013 6:46 am  Era e ngrohte e thellesive (1982) Era_e_10

  Rregjizor:
  Vladimir Prifti

  Skenari:
  Naum Prifti, Vladimir Prifti

  Lozin Aktoret:

  Shpresa Berdellima , Xhevdet Ferri , Vangjush Furxhi , Robert Ndrenika , Gulielm Radoja , Kadri Roshi , Ilia Shyti

  Permbajtja:
  Rakipit, nje minator veteran, i vjen keq te dale ne pension dhe te ndahet nga miniera. Ne kete kohe vjen per te punuar ne miniere nje djali iri, Beni i cili ne fillim heziton ne pune. Ne miniere, Beni njihet me nje vajze te re.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:17 am