Forum shoqeror


  Perballimi ( 1976 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Perballimi ( 1976 ) Empty Perballimi ( 1976 )

  Mesazh  web-shqip prej Sun Oct 11, 2009 2:41 pm

  Perballimi ( 1976 ) Perbal10

  Pershkrimi i filmit:
  208. PERBALLIMI
  Viktor Gjika (1976)

  Ekranizim i romanit te Teodor Lacos. Pas perfundimit te luftes, njerezit e rinj qe kane marre pushtetin fillojne te perballohen me urine. Sekretari i partise se qytetit, Martin Kreka, niset neper fshatra dhe udheheq fushaten per grumbullimin e drithit, qe shitet ne tregun e zi. Ai ndihmohet nga drejtori i grumbullimit, i cili ka bluar per buke edhe drithin e fares.

  Perballimi ( 1976 ) 11111110
  Perballimi ( 1976 ) Checki10

  Perballimi ( 1976 ) Zemer_10SHIKIM TE KENDSHEM
  prifti
  prifti

  Numri i postimeve : 21
  Join date : 31/10/2009

  Perballimi ( 1976 ) Empty falenderim

  Mesazh  prifti prej Sun Nov 01, 2009 1:56 pm

  shum i bukr
  avatar
  mhasanki

  Numri i postimeve : 3
  Join date : 23/03/2010

  Perballimi ( 1976 ) Empty Re: Perballimi ( 1976 )

  Mesazh  mhasanki prej Wed Mar 24, 2010 4:07 am

  dead

  Sponsored content

  Perballimi ( 1976 ) Empty Re: Perballimi ( 1976 )

  Mesazh  Sponsored content


   Ora është Tue Jun 18, 2019 3:51 pm