Forum shoqeror


  Porta Eva (1999)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Porta Eva (1999) Empty Porta Eva (1999)

  Mesazh  web-shqip prej Sun Jul 07, 2013 11:23 am  Rregjizor:Albert Minga
  Skenari:Vath Koreshi

  Lozin Aktoret:
  Neritan Liçaj
  Irina Nizina ... Inxhi
  Vangjel Toçe ... Pirat
  Magdalena Wójcik ... Lena
  Ndriçim Xhepa ... David

  Porta Eva (1999) Porta_10

  Permbajtja:
  Porta Eva" ose tragjedia e trafikut te mishit te bardhe, permbledh ne 88 minutat e filmit, fatin e dy vajzave te reja, Lindes dhe Inxhit, te cilat, te joshura nga endrra mashtruese per lumturine, perfundojne ne fund te detit.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:40 am