Forum shoqeror


  Fejesa e Blertes (1984)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Fejesa e Blertes (1984) Empty Fejesa e Blertes (1984)

  Mesazh  web-shqip prej Sat Jul 13, 2013 8:49 am  Regjia: Besim Kurti, Ismail Zhabjaku
  Skenari: I. Zhabjaku, N. Prifti
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Avni Mula

  Lozin Aktoret:

  Fejesa e Blertes (1984) Fejesa10

  Permbajtja:
  Blerta, kapitene e skuadres se voljebollit, dashuron Mirin, shoferin e kooperatives. Por Miri quhet edhe nipi i kryetares se kooperatives, qe eshte ne Tirane. Huan Suka, nje ngaterrestar dhe servil, bind te atin e Blertes qe ta fejoje Blerten me nipin e kryetares. Por kjo ngaterrese zgjidhet me ardhjen ne kooperative te nipit te kryetares.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:44 am