Forum shoqeror


  Gjurme ne debore (1984)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Gjurme ne debore (1984) Empty Gjurme ne debore (1984)

  Mesazh  web-shqip prej Sun Jul 14, 2013 6:04 am  Regjia: Edmond Tare
  Skenari: Roland Gjoza
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Pjetër Gaci

  Lozin Aktoret:
  Petrit Malaj... Iliri
  Astrit Hasani...Komandanti i postës
  Sheri Mita...Bush Buna
  Petraq Taçi
  Petrit Tuna
  Andon Koço
  Mimoza Gjiriti...Mësuesja
  Jetmira Dusha...Ndimës mjekja
  Zoica Nano
  Ornela Shkëmbi
  Edmond Bejleri
  Gëzim Hoxha
  Petraq Xhillari
  Gani Disha
  Leonard Daliu

  Gjurme ne debore (1984) Gjurme ne debore (1984)

  Permbajtja:
  Ne kufi zbulohen gjurme. Kufitar Iliri dyshon ne veprimet e Shan Shopelit, pergjegjes i orteqeve. Iliri dhe Shani vihen balle per balle ne nje duel te heshtur. Dyshimet vertetohen. Shani eshte ne sherbim te armiqve.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:40 am