Forum shoqeror


  Gjurme ne Kaltersi ( 1981 )

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Gjurme ne Kaltersi ( 1981 ) Empty Gjurme ne Kaltersi ( 1981 )

  Mesazh  web-shqip prej Sun Jul 14, 2013 12:02 pm
  Gjurme ne Kaltersi ( 1981 ) Gjurme ne Kaltersi ( 1981 )

  Rregjizor Saimir Kumbaro (1981)
  Shkruar nga Llazar Culi

  Lozin Aktoret
  Reshat Arbana ... Komandant Markoja
  Xhevdet Ferri ... Astriti
  Fitim Makashi ... Musai

  Pershkrimi
  Astriti, nje pilot i ri, sapo ka dale nga bangat e shkolles se aviacionit, arrin disa rezulate, por emocionohet gjate stervitjes. Me ndihmen e komandant Markos dhe te shokeve si edhe me vullnet te forte ai arrin suksesin.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:16 am