Forum shoqeror


  Ne shtepine tone (1979)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Ne shtepine tone (1979) Empty Ne shtepine tone (1979)

  Mesazh  web-shqip prej Sun Jul 14, 2013 1:31 pm  Regjisor: Dhimiter Anagnosti
  Skenarist:Kiço Blushi

  Lozin Aktoret:
  Roza Anagnosti ...Mesuesja
  Bujar Asqeriu ....Fatosi
  Tatjana Leska ....Ana
  Eptan Lohja ......Fatmiri
  Mimika Luca ......Flora
  Robert Ndrenika ..Stefi
  Ilia Shyti........Komshiu
  Esma Agolli
  Marta Burda.......komshija
  Agron Ballabani
  Marika Kallamata
  Xuzepina Panhi
  Evis Bakllamaja
  Zyra Cerkani
  Era Dhimitri
  Skender Hoxha
  Dhimitra Keta
  Llambro Konomi

  Ne shtepine tone (1979) Ne shtepine tone (1979)

  Permbajtja:
  Miri eshte nje djale i cili ndjek motren e tij Ana. Ai zbulon qe ajo ka lidhje me nje djale te ri. Miri iken nga shtepia dhe babai i tij i shqetesuar shkon per ta kerkuar. Kur kthehet ne shtepi, Miri ia tregon babait sekretin e dashurise se motres se tij duke shkaktuar nje drame tek autoriteti prinderor, por dashuria e Anes fiton mbi te.

   Ora është Sun Jun 16, 2019 5:45 am