Forum shoqeror


  Odiseja e tifozave (1972)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Odiseja e tifozave (1972) Empty Odiseja e tifozave (1972)

  Mesazh  web-shqip prej Mon Jul 15, 2013 1:25 pm  Regjia: Xhezair Dafa
  Skenari: Skënder Plasari,
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Aleksandër Lalo

  Odiseja e tifozave (1972) Odisej10

  Permbajtja:

  Filmi eshte nje komedi, ne te cilen nje grup tifozash te semure shkaktojne shume probleme dhe mosmarreveshje midis tyre dhe qytetit.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:15 am