Forum shoqeror


  Djali elastik (1989)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Djali elastik (1989) Empty Djali elastik (1989)

  Mesazh  web-shqip prej Tue Jul 16, 2013 11:29 am  Regjia: Besim Kurti
  Skenari: Adelina Balashi
  Producent: Shqipëria e re
  Muzika: Hajg Zaharjan

  Bashkëpunëtorë: Ened Tufa, Ilia Xhokaxhi

  Lozin Aktoret:
  Uljan Xhani, Ilia Shyti, Rabie Hyka, Piro Malaveci, Elton Zepishta, Bieta Sulo, Jetmira Dusha, Borjan Shahu, Hamdi Petrela

  Djali elastik (1989) Djali_10

  Permbajtja:
  Ai eshte nje djale 9 vjecar i dalluar per mjeshterite e tij si akrobat qe vihen re nga gjyshi i tij. Ai i kenaq te gjithe me durimin dhe pasionin e tij. Heroi yne do te kaloje shume veshtiresi deri sa te bashkohet me trupen e cirkut, por ato nuk ia arrijne te lemojne pasionet dhe deshirat e tij feminore.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:21 am