Forum shoqeror


  Vdekja e burrit (1990)

  web-shqip
  web-shqip
  Admin

  Numri i postimeve : 1581
  Join date : 17/08/2009
  Age : 50
  Location : Greqi

  Vdekja e burrit (1990) Empty Vdekja e burrit (1990)

  Mesazh  web-shqip prej Tue Jul 16, 2013 11:39 am  Regjia: Lisenko Malaj
  Skenari: Anastas Kondo, Roland Gjoza
  Producent: Albafilm Studio
  Muzika: Kujtim Avdiu

  Lozin Aktoret:
  Sulejman Pitarka
  Kadri Roshi
  Justina Aliaj
  Niko Kanxheri
  Mehdi Malkaj
  Viktor Gjoka

  Vdekja e burrit (1990) Vdekja10

  Permbajtja:
  Nje ambasador del ne pension dhe vendos te kthehet te jetoje ne fshatin e lindjes te cilin nuk e ka vizituar gjate 20 viteve te fundit. Ai bindet per hendekun e madh qe ekziston midis tij dhe shokeve te dikurshem te femijerise. Ai mbyllet ne shtepi, ne qilarin e femijerise ku luante dikur me shoket e tij.

   Ora është Thu Jun 20, 2019 6:16 am